Menu

Dětský koncept skupiny Vienna House

15. 09. 2017

Společně s uvedením dětského konceptu uspořádala skupina Vienna House v devíti zemích mezinárodní soutěž o zájezd do Disneylandu® v Paříži pro celou rodinu.

Vítězem soutěže se stal Čech, Michal K., který se dlouhodobě věnuje charitě a pomoci těm, jež to potřebují. Místo aby se vypravil do Francie se svými blízkými, přenechal zájezd chlapci po onkologické léčbě, který je členem organizace Můj nový život. Vienna House tento výjimečný skutek Michala K. znásobila, když se rozhodla kromě pobytu sponzorovat rodině také letenky do Paříže. Jen málo výherců by se zachovalo tak velkoryse jako Michal K. z Prahy, který zvítězil v soutěži o zájezd do Vienna House Dream Castle Paris se vstupem do Disneylandu® v Paříži pro celou rodinu od Vienna House. Rozhodl se totiž poukaz na výlet přenechat pacientovi po onkologické léčbě, jenž je součástí charitativního projektu Můj nový život, a jeho blízkým. Organizace Můj nový život podporuje onkologicky nemocné děti a rodiče s cílem napomoci jim v období náročné i nákladné léčby zůstat součástí většinové společnosti a usnadnit jim po jejím skončení návrat do běžného života.
Soutěž byla jednou z letošních akcí, kterou Vienna House představila dětský koncept. Zároveň se však snaží i pomáhat. V červnu například hotely Vienna House Czech Republic otevřely na jeden den své brány onkologicky nemocným. Děti z organizace Můj nový život, se kterou hotely v tuzemsku dlouhodobě spolupracují, si v rámci jedinečné osvětové exkurze vyzkoušely zajímavé a hlavní hotelové funkce. Podrobnosti a výhody dětského programu, konceptu a nabídky Vienna House pro nejmenší jsou na webových stránkách www.viennahouse.com/kids. K dispozici je vybavení pokojů pro děti, dárky proti nudě, speciální dětská menu a ve vybraných hotelech i dětské koutky a dětská snídaně. Děti do tří let jsou ubytovány ve Vienna House zdarma. Děti do 14 let pak mohou ve většině hotelů Vienna House spát za zvýhodněnou cenu. 
Markéta Englová

www.viennahou­se.com/kids

Czech specials