Menu

Joon převezme lety z Prahy do Paříže

01. 10. 2018

Mladistvá, inovativní a digitálně naladěná letecká společnost Joon převezme všechny tři lety operované mateřskou společností Air France z Prahy do Paříže. Od příštího léta zavádí také 5 nových destinací s odlety z Paříže.

ustr_f

Od léta 2019 bude letecká společnost Joon létat z Prahy do Paříže třemi lety denně. Tyto lety byly dříve provozovány společností Air France. Na těchto letech bude využívat letadla Airbus A320 a A321, což pro české cestovatele znamená navýšení kapacit na tomto frekventovaném spojení. Nabídka služeb Joon chce oslovit cestovalele zaměřené na digitální komunikaci, flexibilitu ve volbě služeb a zodpovědný přístup k zdravé výživě a životnímu prostředí.

Joon je dceřinou společností aerolinek Air France. Cílí na mladší generaci cestovatelů a tomu přizpůsobila i svou nabídku, například:Nižší ceny, podobné jako u nízkonákladových společností.

Zaváděcí ceny letů mezi Prahou a Paříží začínají od 49 EUR (2500 Kč) za jednosměrnný let včetně letištních poplatků a bez zavazadla k odbavení.  
Image video o Joon naleznete ZDE : https://www.youtube.com/watch?v=rXls9p8um04&feature=youtu.be
Kromě ekonomické třídy nabízí Joon také business třídu s rozšířenými službami. Nabídka zdarma zahrnuje snídani s čerstvým pečivem, plnýohodnotný oběd nebo večeři, nebo drobné občerstvení v kteroukoli jinou denní dobu a široký výběr nápojů včetně šampaňského.
Koktejly v business třídě byly připraveny mistry z Experimental Cocktail Clubu, který má pobočky ve většině světových metropolích.
Od září 2017, kdy společnost Joon zahájila činnost, už přepravila z Paříže-Charles de Gaulle více než dva miliony zákazníků po celém světě. Flotila Joon se skládá z Airbus A320 a A321 na středně dlouhých letech a Airbus A340 na dálkových letech.  V roce 2020 bude mít flotilu 28 letadel Airbus (18 A320 / A321 a 10 A340 / A350). Letadla aerolinek Joon pilotují zkušení piloti mateřské společnosti Air France. V současné době Joon zaměstnává více než 500 lidí.

plak


Nových 5 destinací Joon od léta 2019

Joon od příštího léta také zavede 5 dalších spojení mezi Paříží – Charles de Gaulle a:

         Madridem (Španělsko),

         Manchesterem (Velká Británie)

         Stockholmem (Švédsko)

         Ostrovem Saint-Martin (Nizozemské Antily) a

         Quito (Ekvádor).

 

Počet letů z Paříže denně

Cena letů z Paříže

Madrid

6

Od  49 eur *

Stockholm

4

Od 59 eur **

Manchester

3

Od 39 eur **

 

 

Počet letů z Paříže týdně

Cena letů z Paříže

Saint Martin

3

(pondělí, čtvrtek, sobota)

Od 199 eur **

Quito

3

(úterý, čtvrtek, sobota)

Od 299 eur **

 * Jednosměrná letenka včetně letištních poplatků, bez zavazadel k odbavení.
** Zaváděcí ceny letenek včetně letištních poplatků, bez zavazadel k odbavení.
Připravila Lidija Erlebachová.

www.flyjoon.comSouvisející články


Doprava

Travel Service získal první Boeing 737 MAX

Letecká společnost Travel Service zařadila do své flotily první Boeing 737 MAX 8 a patří mezi první letecké společnosti na světě,...

02. 02. 2018

číst dál


Doprava

Letiště Praha a Incheon International Airport Corporation podepsaly nové memorandum o spolupráci

Nové memorandum navazuje na původní verzi z roku 2013 a specifikuje konkrétní oblasti, ve kterých bude sdílení informací a výměna...

23. 05. 2018

číst dál


Nepřehlédněte


Gastro

Vlakem za regionální kuchyní

Sezónní nabídky v jídelních vozech Českých drah se v letošním roce nesly ve znamení regionální kuchyně - postupně byly představeny zajímavé regiony České...

12. 12. 2017

číst dál


Mice

Výstaviště České Budějovice bude hostit druhý ročník odborné konference věnované turistickému ruchu na jihu Čech

Dvoudenní odborná konference Travelcon je největší letošní akcí, která se cíleně věnuje rozvoji cestovního ruchu v jižních Čechách. Uskuteční se ve dnech...

09. 02. 2018

číst dál


Restaurace Novoměstský pivovar
Czech specials