Menu

World Winner Promotion 2018 Czech Republic

22. 02. 2018

Nezvyklá zima a výborná kuchyně, takové jsou dojmy Miss Princess of the World 2017 Dajany Laketic z návštěvy Česka. Vítězka posledního světového finále přiletěla z domovské Malty 14. února.
O den později zdobila slavnostní zahájení mezinárodního veletrhu Holiday World. Stihla i natáčení medailonku u pražských pamětihodností a oslavy Čínského Nového roku v Obecním domě. V pátek odjela na návštěvu západočeských lázní.
Prezident soutěže Ing. Viktor Krča představil světovou vítězku Miss Princess of the World zahraničním velvyslancům, domácím politikům, zástupcům krajů, médií a partnerů. “Těší mě jejich okamžitá reakce a kladná zpětná vazba. Dajana je Miss se vším všudy. Milá, inteligentní, půvabná, přátelská, lidská a dobrosrdečná," řekl Viktor Krča. Tlumočení se zhostil moderátor soutěže Miss Princess of the World Alexandr Komarnický, který krom češtiny a angličtiny vládne němčinou, ruštinou a maďarštinou.
V Mariánských Lázních byla světová vítězka přijata starostou Ing. Petrem Třešňákem, který ji seznámil s historií i současným děním ve městě. Po společném obědě a prohlídce města pokračovala do Karlových Varů. Ty ji nadchly atmosférou, horkými vřídly i „13. pramenem“, který okusila v muzeu Jana Bechera. Na závěr návštěvy Karlových Varů vyjádřila touhu vrátit se sem na dovolenou.
"Můj program byl velmi pestrý a nesmírně náročný. Užila jsem si každou minutu v Česku. Byla to moje první návštěva vaší země", srhnula Dajana. Nebýt zimy, na kterou není zvyklá, vyrazila by do lesa - ideálně na houby. Ty jí totiž vkomponované do místních gastronomických specialit učarovaly. Během příští návštěvy, kterou plánuje na květen, tak už ví, co si z české kuchyně objedná.
Připravila Michaela Řešutová.

www.missprincessworld.comNepřehlédněte


Z domova

Zpěvná Šumava – víkend plný hudby v Kašperských Horách

První ročník akce Zpěvná Šumava, která se koná 20. – 22. dubna v malebných Kašperských Horách, nabídne mimořádný hudební zážitek: Čtyři pěvecké sbory ve...

09. 04. 2018

číst dál


Mice

Výstaviště České Budějovice bude hostit druhý ročník odborné konference věnované turistickému ruchu na jihu Čech

Dvoudenní odborná konference Travelcon je největší letošní akcí, která se cíleně věnuje rozvoji cestovního ruchu v jižních Čechách. Uskuteční se ve dnech...

09. 02. 2018

číst dál


ŘLP
Restaurace Novoměstský pivovar