Menu

KLM World Business Class na turné

02. 11. 2017

Sednout si do business class teď může každý, nejšťastnější vyhraje let do New Yorku. Pobočka holandské letecké společnosti KLM Česká republika vystavuje sedačky KLM World Business Class na Letišti Václava Havla Praha od 31. října do 12. listopadu letošního roku.

Sednout si do obchodní třídy tak může prakticky každý, kdo se v tomto období dostaví na Terminál 2 pražského letiště mezi 8 a16 hodinou. Výstava sedaček KLM World Business Class je oblíbeným zpestřením pro cestující na letištích po celém světě. Výstavu doprovází soutěž na facebookových stránkách KLM Česká republika o letenky v obchodní třídě do New Yorku. 
"O výstavu sedaček KLM World Business Class je po celém světě velký zájem. Po Basileji a Grazu je Praha třetí středoevropskou destinací, kde cestující na letišti mohou vyzkoušet komfortní sedadla a dozvědět se o službách KLM World Business Class. Tímto krokem chceme k obchodní třídě přilákat širší okruh cestujících,“ říká Jan Kropáček, obchodní ředitel Air France–KLM pro Českou republiku a Slovensko. Výstavu kabinek doprovází hra na facebookových stránkách KLM Česká republika a k soutěži laděné posty. Výhrou jsou dvě letenky v obchodní třídě KLM World Business Class do New Yorku. Mechanismus hry spočívá v hádání destinací na základě fotky. Autorem soutěže je agentura Wundermann Maďarsko, která se stará o online komunikaci společnosti KLM v České republice.
Připravila Lidija Erlebachová.

www.klm.com

Czech specials