Menu

FOR GASTRO & HOTEL 2017

01. 09. 2017

Na letošním veletrhu FOR GASTRO vystoupí známý výživový poradce Petr Havlíček, kterého znají lidé z pořadu "Jste to, co jíte." Petr Havlíček se bude věnovat tématu: Psychika, stravování a trendy ve výživě v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, který se uskuteční 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 promluví o vlivu psychické pohody či nepohody na zdraví lidí mediálně známý výživový poradce Petr Havlíček. Psychika totiž velmi výrazně ovlivňuje stravování a tím i následné hubnutí nebo přibírání. Podle Petra Havlíčka je velmi důležité, aby byl člověk v psychické pohodě. Duševno je totiž pilířem zdraví, které musí být pevné, aby mohlo tělo dobře fungovat. Veletrh bude probíhat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, přednáška se bude konat v Konferenčním sále 1, Vstupní haly I v pátek 6. října od 15 hodin.
Pro návštěvníky je v rámci veletrhu připravený také STREET FOOD FESTIVAL, gurmánské kvalitní speciality nových vůní a inspirativních chutí z celého světa nebo setkání celiaků. Návštěvníci si mohou projít PIVNÍ STEZKOU LOBKOWICZ a vidět řadu dalších prezentací a kuchařských soutěží jako např. evropské semifinále kuchařské soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE nebo vyhlášení vítěze KUCHAŘ ROKU 2017/2018. Pro profesionály z oboru je připraven zajímavý KONGRES FOR GASTRO & HOTEL 2017 plný nových inspirací na téma chytré pohostinství. Zájem o kvalitní gastronomii mezi Čechy rychle roste, a proto jsou výstavní plochy veletrhu téměř obsazené.
Připravila Ing. Alena Bradáčová.

www.for-gastro.cz

Czech specials