Menu

Exotické kuchyně na FOR GASTRO & HOTEL

08. 09. 2017

Zájem o kvalitu stravování v Česku rok od roku stoupá. Lidé jsou ochotní připlatit si za kvalitní potraviny a rádi zkouší nové kuchyně a chutě.

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017, který se uskuteční 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA, je toho důkazem. Počty návštěvníků rostou. Letos očekávají organizátoři čtyřicet tisíc návštěvníků. Ti budou mít možnost ochutnat exotické kuchyně na STREET FOOD FESTIVALU, který se uskuteční ve venkovních prostorách výstaviště. Pouliční stravování z různých částí světa budou moci vyzkoušet návštěvníci říjnového veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na venkovním prostranství o rozloze 1500 m2 se představí účastníci z Thajska, Maroka, Gruzie, Vietnamu, Japonska, Mexika a dalších zemí. Cílem festivalu je předvést návštěvníkům aktuální trendy v oblasti „streetfoodové“ gastronomie a kreativní přístup v rámci fastfoodu.
Odborný veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 se uskuteční již posedmé na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na své si přijdou jak profesionálové z oboru stravování, tak laici – milovníci kvalitní gastronomie. Kromě téměř tří stovek expozic budou celé čtyři dny veletrhu nabité bohatým doprovodným programem.
Připravila Alena Bradáčová, foto archiv Všudybylu.

www.for-gastro.cz

 

 

Czech specials