Menu

Chorvatské turistické sdružení spustí druhé kolo kampaně „Výpravný týden“

26. 08. 2017

V návaznosti na vynikající odezvu na zahajovací propagační kampaň „Výpravný týden – 101 věcí, které se dají dělat v Chorvatsku“ spustí Chorvatské turistické sdružení (CHTS) na sociálních sítích její druhé kolo. CHTS znovu vyzývá své fanoušky a sledující, aby si ještě jedou výběrem sedmi z 200 nabízených zážitků vytvořili dovolenou snů v jedné z nejkrásnějších zemí Evropy!

Účastníci jsou vyzváni, aby si vybrali sedm nejlepších z 200 daných aktivit, které se dají dělat v Chorvatsku, a vytvořili si na specializované webové stránce (www.epicweek.hr) navržené speciálně pro tuto kampaň dovolenou snů „Výpravný týden – 200 věcí, které se dají dělat v Chorvatsku“. Účastníci mají za úkol vybrat si lokality, zajímavosti, města a městečka, ale přidat vlastní přání, co chtějí během své dokonalé návštěvy Chorvatska zažít a ochutnat. Účastníci, kteří sdílejí na svých profilech na sociálních sítích sedm nejlepších zážitků, jsou zařazeni do soutěže o ceny a poslední kolo bude složeno z těch, kteří za své příspěvky nasbírali nejvyšší počet lajků. Hlavní cena bude udělena účastníkovi, který v závěrečném kole nejlépe vysvětlí, proč si zaslouží získat cenu za svůj „Výpravný týden“ v Chorvatsku. V prvním kole Ewa N., účastnice z Polska, vytvořila nápaditou a originální prezentaci o Chorvatsku jako turistické destinaci a důvodech, proč si zaslouží vyhrát výlet pro dva.
Jako součást vítězné cesty po Chorvatsku navštívili Ewa a její přítel Nikola hlavní město Záhřeb, následovalo sousední město na čtyřech řekách – Karlovac, a užili si světově proslulý západ slunce v Zadaru. Mezi přírodními krásami, jimiž je Chorvatsko ve světě velmi dobře známé, navštívila naše vítězka s přítelem nádherné národní parky Plitvická jezera, Krka a Kornati. V Chorvatsku si užili také vysoce adrenalinové aktivity, jako je potápění a jízda po lanovce „zip line“ v Omiši. Ewa s Nikolou, kteří byli z „Výpravného týdne“ v Chorvatsku nadšení, vás zvou ke sledování kampaně „Chorvatsko plné života“ na sociálních sítích a účasti v druhém kole soutěže o ceny „Výpravný týden v Chorvatsku“, která začala 24. srpna ve 14.00 hodin a bude trvat až do 15. září do 23.59 hodin! Sledujte nás na Facebooku, hledejte oznámení a upoutávky a připravte se na výhru svého Výpravného týdne v Chorvatsku, @Croatia.hr!

http://croatia.hr/cs-CZ

Czech specials