Menu

Upgrade Wellness Hotelu Step

04. 08. 2017

S ředitelem pražského čtyřhvězdičkového Wellness Hotelu Step Lukášem Suchánem se potkáváme 14. června 2017 na velkolepé hotelové korporátní party, na které se sešlo na čtyři sta hostů.
Pane řediteli, proč tuto akci pořádáte?
Protože korporátním klientům a obchodním partnerům chceme ukázat nové a nově zrekonstruované prostory. Po několika letech je to naše druhá akce tohoto typu. První se uskutečnila v roce 2013, když jsme ukončili první fázi rekonstrukcí našeho areálu. Upgrade, který nyní prezentujeme, je mnohem rozsáhlejší a netýká se jen vnitřních prostor, ale i některých venkovních ploch. Rekonstrukcí prošly pokoje v pátém patře. Z pokojů double jsme udělali nadstandardní singl pokoje. V šestém patře, kde dřív byly kanceláře, vzniklo čtrnáct luxusních apartmá. Rovněž některé prostory před budovou hotelu prošly zásadními úpravami včetně příjezdové komunikace. Před rekonstrukcí bylo před hlavním vchodem do hotelu parkoviště. Teď je tam atrium s kruhovým příjezdem a fontánkami. Fontánky jsme úmyslně koncipovali jako pochozí. V nynějších letních parnech jsou pro děti velkou show, protože v nich mohou pobíhat. Omezit parkování před hotelem jsme si mohli dovolit, neboť jsme naproti vystavěli nový objekt, jehož první tři patra zabírá parkovací dům s půldruhým stem stání. Nad ním pak je patro s dvaatřiceti dvoulůžkovými pokoji a nad tímto hotelovým patrem se nachází páté, administrativní podlaží, v němž jsou situovány kanceláře nejužšího vedení hotelové společnosti a stavební společnosti Step. Lehkým upgradem prošlo i konferenční zázemí. Nově byl vytvořen další salonek Bohemia, který má kapacitu pětadvacet míst. Došlo zde k výmalbám, vyměnili jsme koberce, doplnili a nechali nainstalovat nejmodernější audiovizuální techniku. K tomu jsme naše služby rozšířili i o nový limousine service Mercedesy třídy S. A pro hodně náročnou klientelu Mercedesy S 500 Maybach.

Velkou konkurenční výhodou hotelového komplexu Step je rozsáhlé sportovní a wellness zázemí.
Ano, investice do Wellness centra Step a Sportcentra Step se vyplácejí. I tady jsme provedli upgrade. Ve wellness centru jsme nově zřídili šestou, tentokrát bylinnou saunu. Opět jsme zdokonalili indoor golfové centrum. Investovali jsme tu do špičkových projektorů, aby byla hra ještě zajímavější. Na spokojenost hostů, vysokou obsazenost hotelu a nárůst cen dosahovaných za ubytování (jak vyplývá i z recenzí hostů) měly výrazně pozitivní vliv také investice do těchto veřejných prostor. Klienti totiž náš komplex volí cíleně. Kvůli jeho komplexní vybavenosti.


 

Archiv vydání

2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 04/2018
04/2018 číst aktuální číslo
Restaurace Novoměstský pivovar
Czech specials
ŘLP